Wynajem ładowarek teleskopowych

Nasze maszyny to niezawodne ładowarki marki Manitou i dźwigi samochodowe Liebherr, Demag, Terex. Maszyny wynajmujemy razem z obsługą operatorską lub w formie wynajmu ryczałtowego. Formę wynajmu dostosujemy do Państwa wymagań. Każda maszyna będzie dostarczona na wskazane miejsce razem ze wszystkimi niezbędnymi końcówkami (widły, platforma robocza, wyciągarka dźwigowa lub łyżka). Usługi swoje oferujemy na terenie całej Polski.

Cena oferty jest ustalana indywidualnie i obliczana w oparciu o ustalenia z Klientem. Ostateczne koszty najmu uwzględniają między innymi długość okresu dzierżawy sprzętu, model maszyny, a także miejsce, do którego powinniśmy podstawić dźwig bądź ładowarkę. Ponadto przy najmie z usługami operatora wliczona w usługę jest także opłata za wykonywane przez niego czynności. Przy zleceniu usługi możemy zaproponować wstępny kosztorys.

formularz zamówienia


MANITOU MT1840

Ładowarka teleskopowa w modelu MT 1840 przeznaczona jest dla specjalistów m.in. z branży budowlanej. Umożliwia podnoszenie ładunku o masie do 4 ton na wysokość 18 metrów. Możliwe jest załadowanie towaru lub materiałów budowlanych luzem bądź na paletach. Ten model jest przystosowany także do zamocowania kosza podnośnikowego albo innego kompatybilnego z nim osprzętu. Konstrukcja maszyny odznacza się zastosowaniem solidnych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych.
więcej informacji

MANITOU MRT2145 EASY

Obrotowa ładowarka teleskopowa w wariancie MRT 2145 Easy daje bardzo duży zakres możliwości zastosowania. Maszyna jest wykorzystywana między innymi do podnoszenia ładunku na wysokość do 21 metrów. Może być użytkowana nie tylko w tym celu, ale także jako żuraw bądź wózek transportowy. Dzięki temu bardzo często jest wykorzystywana w branży przemysłowej i budowlanej. Konstrukcja odznacza się płynnym działaniem, dzięki wprowadzeniu m.in. przekładni hydrostatycznej.
więcej informacji

MANITOU MRT2540 PRIVILEGE

Ładowarka teleskopowa w wersji MRT 2540 Privilege odznacza się obrotową konstrukcją, którą charakteryzuje maksymalny udźwig rzędu 4 ton. Umożliwia wyniesienie podnośnika na wysokość maksymalnie 25 metrów. Maszyna może być wykorzystywana nie tylko jako podnośnik, ale również wózek do transportu czy żuraw. Sprzęt posiada rozsuwany kosz obrotowy z wewnętrzną przekładnią. Maszyna wyposażona jest też w hamulce wielotarczowe wspomagane hydraulicznie oraz przekładnię hydrostatyczną z regulacją mocy.
więcej informacji

MANITOU MRT3050 PRIVILEGE

Maszyna w modelu MRT 3050 Privilege marki Manitou to obrotowa ładowarka teleskopowa, która znajduje zastosowanie między innymi przy budowie obiektów kubaturowych i wszelkiego rodzaju konstrukcji. Konstrukcja sprzętu umożliwia sterowanie w zakresie 360 stopni nawet na wysokości 30 metrów. Maszyna ta ze względu na swoje parametry i kompatybilną konstrukcję świetnie sprawdzi się w budownictwie miejskim, gdzie gabaryty sprzętu mają znaczenie.
więcej informacji

DŹWIGI SAMOCHODOWE

Umożliwiamy wynajem dźwigów samochodowych w kilku modelach, od różnych producentów. Proponujemy między innymi maszyny marki Liebherr w modelach LMT 1050/1 o udźwigu 50 ton i LTM 1030/2 o udźwigu 35 ton. W naszej flocie znajduje się także żuraw Demag AC 95, który umożliwia przenoszenie ładunku o ciężarze do 40 ton. Poszczególne maszyny sprawdzają się w przemyśle oraz w branży budowlanej, zapewniając bezpieczny transport.
Liebherr LTM 1050/1 - 50 ton
więcej informacji


Demag AC95 - 40 ton
więcej informacji


Liebherr LTM 1030/2 - 35 ton
więcej informacji


Dlaczego LB LIFT?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ | Posiadane przez nas maszyny to niezawodne ładowarki renomowanych marek Manitou i dźwigi samochodowe Liebherr, Demag oraz Terex.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA | Maszyny wynajmujemy razem z obsługą operatorską lub w formie wynajmu ryczałtowego. Formę wynajmu dostosujemy do Państwa wymagań.

SZEROKI ZAKRES USŁUG | Zaletą naszych maszyn jest ich wszechstronność - jedna maszyna może zastąpić cztery urządzenia (wózek paletowy, dźwig, platformę do pracy na wysokościach i ładowarkę).

CAŁY KRAJ | Usługi wynajmu ładowarek i dźwigów oferujemy na terenie całej Polski.