MANITOU MRT 3050 Privilege

Ładowarka teleskopowa obrotowa MRT 3050 Privilege Plus idealnie sprawdzi się podczas manipulowania ładunkami zarówno na budowach jak i w zakładach przemysłowych. Precyzję w prowadzeniu teleskopu, a także zwiększona produktywność zapewni pięcioelementowy wysięgnik w połączeniu z przekładnią hydrostatyczną.

Ładowarka MRT 3050 to nie tylko maszyna, która bez problemu porusza się na każdym terenie, ale i umożliwi precyzyjne manipulowanie ładunkami z jednego miejsca w zakresie 360o na wysokość do 5 m. Doskonale sprawdzi się w pracach budowlanych przeprowadzanych w centrach miast czy terenach przemysłowych, gdzie przestrzeń manewrowa jest mocno ograniczona. Jak każda ładowarka Manitou także i ten model to wszechstronne narzędzie które przy pomocy zmiennego osprzętu w mgnieniu oka przekształci się w platformę do pracy na wysokości, wózek widłowy czy dźwig budowalny.

Dane techniczne:

Wysokość podnoszenia 24.6 m
Udźwig 4999 kg
Zasięg maksymalny 25.8 m
Siła pociągowa 7900 daN
Prędkość przejazdu 37 km/h

Pomost roboczy rozkładany

Wciągarka 2000 kg

Wysięgnik-żuraw z hakiem
Dlaczego LB LIFT?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ | Posiadane przez nas maszyny to niezawodne ładowarki renomowanych marek Manitou i dźwigi samochodowe Liebherr, Demag oraz Terex.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA | Maszyny wynajmujemy razem z obsługą operatorską lub w formie wynajmu ryczałtowego. Formę wynajmu dostosujemy do Państwa wymagań.

SZEROKI ZAKRES USŁUG | Zaletą naszych maszyn jest ich wszechstronność - jedna maszyna może zastąpić cztery urządzenia (wózek paletowy, dźwig, platformę do pracy na wysokościach i ładowarkę).

CAŁY KRAJ | Usługi wynajmu ładowarek i dźwigów oferujemy na terenie całej Polski.