MANITOU MRT2540 Privilege

Obrotowa ładowarka teleskopowa MRT 2540 Privilege to wszechstronna i niezawodna maszyna stworzona do przenoszenia obciążeń o masie do 4000 kg i podnoszenia ich na wysokość 25 m. Jest to wszechstronna maszyna która Świętnie sprawdzi się w budownictwie kubaturowym (wszelkiego rodzaju hale, magazyny, budynki) jak również infrastrukturalnym (wiadukty, obiekty mostowe). Ponadto wysięgnik składający się z 4 elementów w połączeniu z wieżyczką obracającą się o 360o umożliwia wykonywanie różnych działań bez konieczności przestawiania sprzętu. Podsumowując, ładowarka MRT 2550 Privilege to maszyna 3 w 1, spełnia funkcje podnośnika teleskopowego, żurawia oraz kosza podnośnikowego.

Dane techniczne:

Wysokość podnoszenia 24.6 m
Udźwig 4000 kg
Zasięg maksymalny 21.9 m
Siła pociągowa 7900 daN
Prędkość przejazdu 37 km/h

Pomost roboczy rozkładany

Wciągarka 2000 kg

Wysięgnik-żuraw z hakiem
Dlaczego LB LIFT?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ | Posiadane przez nas maszyny to niezawodne ładowarki renomowanych marek Manitou i dźwigi samochodowe Liebherr, Demag oraz Terex.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA | Maszyny wynajmujemy razem z obsługą operatorską lub w formie wynajmu ryczałtowego. Formę wynajmu dostosujemy do Państwa wymagań.

SZEROKI ZAKRES USŁUG | Zaletą naszych maszyn jest ich wszechstronność - jedna maszyna może zastąpić cztery urządzenia (wózek paletowy, dźwig, platformę do pracy na wysokościach i ładowarkę).

CAŁY KRAJ | Usługi wynajmu ładowarek i dźwigów oferujemy na terenie całej Polski.