MANITOU MRT 2145 Easy

Obrotowa ładowarka teleskopowa MRT 2145 Easy jest uniwersalnym urządzeniem, które sprawdzi się zarówno w budownictwie jak i przemyśle. Ta prosta, wielofunkcyjna i wydajna ładowarka może podnosić ładunki na wysokość do 21 m. Jej maksymalny udźwig to 4.5 tony. Możliwość obrotu wieżyczki o 360 stopni wokół własnej osi sprawia iż maszyna świetnie poradzi sobie wszędzie tam gdzie jest mało przestrzeni na manewry z ładunkiem. Wszechstronność ładowarki MRT 2145 Easy powoduje, że łączy on w sobie trzy maszyny: pomost podnośnikowy, wózek teleskopowy oraz żuraw.

Dane techniczne:

Wysokość podnoszenia 20.6 m
Udźwig 4500 kg
Zasięg maksymalny 17.9 m
Siła pociągowa 7900 daN
Prędkość przejazdu 37 km/h

Pomost roboczy rozkładany

Wciągarka 2000 kg

Wysięgnik-żuraw z hakiem
Dlaczego LB LIFT?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ | Posiadane przez nas maszyny to niezawodne ładowarki renomowanych marek Manitou i dźwigi samochodowe Liebherr, Demag oraz Terex.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA | Maszyny wynajmujemy razem z obsługą operatorską lub w formie wynajmu ryczałtowego. Formę wynajmu dostosujemy do Państwa wymagań.

SZEROKI ZAKRES USŁUG | Zaletą naszych maszyn jest ich wszechstronność - jedna maszyna może zastąpić cztery urządzenia (wózek paletowy, dźwig, platformę do pracy na wysokościach i ładowarkę).

CAŁY KRAJ | Usługi wynajmu ładowarek i dźwigów oferujemy na terenie całej Polski.